Олімпіади
Лауреат IV етапу VIІ Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій 2017/2018 н. р.
Григоренко Олександр, 11-А клас
Учитель інформатики Римашевська Т. І.
Переможці ІІІ етапу
Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
2017/2018 навчальний рік
Українська мова та література | ||||
Фіцай Арсен | 11-А | ІІІ | Полюлях Р. Ф. | |
Російська мова | ||||
Фіцай Арсен | 11-А | ІІ | Теодорович В. Г. | |
Правознавство | ||||
Фіцай Арсен | 11-А | І | Мартиновець Н. М. | |
Інформатика | ||||
Сумін Олександр | 11-А | ІІІ | Римашевська Т. І. | |
Інформаційні технології | ||||
Сумін Олександр | 11-А | І | Римашевська Т. І. | |
Історія | ||||
Фіцай Арсен | 11-А | ІІІ | Мартиновець Н. М. | |
Англійська мова | ||||
Фіцай Арсен | 11-А | ІІ | Меркулова Т. М. | |
Переможці ІІ етапу
Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
2017/2018 навчальний рік
Українська мова та література | |||
Покойовець Марія | 7-А | І | Мельниченко С.М. |
Титок Алла | 8-А | ІІ | Шаранова Н.М. |
Мартиновець Анастасія | 9-Б | ІІ | Мельниченко С.М. |
Прокопенко Анастасія | 10-А | ІІ | Шаранова Н.М. |
Фіцай Арсен | 11-А | І | Полюлях Р.Ф. |
Біологія | |||
Гаврилко Дар’я | 10-Б | ІІІ | Бобир Г. К. |
Фіцай Арсен | 11-А | ІІ | Бобир Г. К. |
Англійська мова | |||
Титок Алла | 8-А | ІІ | Марінова Т. В. |
Швець Ольга | 9-Б | ІІІ | Саратова В. В. |
Вовченко Анастасія | 10-Б | ІІІ | Шерстюк Т. І. |
Фіцай Арсен | 11-А | І | Меркулова Т.М. |
Образотворче мистецтво | |||
Вячина Сніжана | 10-А | І | Дерев’янко Н. Г. |
Гресько Альона | 11-Б | ІІІ | Дерев’янко Н. Г. |
Інформатика | ||||||
Семенець Ольга | 9-Б | ІІ | Римашевська Т.І. | |||
Гаврилко Дар’я | 10-Б | ІІ | Римашевська Т.І. | |||
Сумін Олександр | 11 | І | Римашевська Т.І. | |||
Історія | ||||||
Титок Алла | 8-А | І | Поплавець Т. М. | |||
Прокопенко Анастасія | 10-А | ІІ | Мартиновець Н.М. | |||
Фіцай Арсен | 11-А | І | Мартиновець Н.М. | |||
Хімія | |||
Покойовець Марія | 7-А | ІІІ | Бердник О.П. |
Титок Алла | 8-А | ІІ | Бердник О.П. |
Школенко Денис | 9-Б | ІІІ | Бердник О.П. |
ХVІІІ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика | |||
Ярицька Вікторія | 6-А | ІІІ | Полюлях Р.Ф. |
Покойовець Марія | 7-А | ІІ | Мельниченко С.М. |
Титок Алла | 8-А | ІІ | Шаранова Н.М. |
Фіцай Арсен | 11 | І | Полюлях Р.Ф. |
VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді імені Тараса Шевченка | |||
Прокопенко Анастасія | 10-А | ІІІ | Шаранова Н.М. |
Математика | |||
Покойовець Марія | 7-А | І | Залізняк Н. Т. |
Титок Алла | 8-А | ІІІ | Залізняк Н. Т. |
Школенко Денис | 9-Б | І | Крюковська Г.І. |
Гаврилко Дар’я | 10-Б | ІІ | Залізняк Н. Т. |
Сумін Олександр | 11-А | І | Крюковська Г.І. |
Географія | |||
Титок Алла | 8-А | ІІ | Бойко О. М. |
Школенко Денис | 9-Б | ІІ | Яловенко О.Г. |
Вовченко Анастасія | 10-Б | ІІ | Бойко О. М. |
Сумін Олександр | 11-А | ІІ | Яловенко О.Г. |
Правознавство | |||
Гаврилко Дар’я | 10-Б | ІІІ | Мартиновець Н.М. |
Фіцай Арсен | 11-А | І | Мартиновець Н.М. |
Фізика | |||
Кулик Ігор | 9-Б | І | Можаровська Т. А. |
Сумін Олександр | 11-А | ІІ | Можаровська Т. А. |
Інформаційні технології | |||
Титок Алла | 8-А | ІІ | Базилюк Н. М. |
Гаврилко Дар’я | 10-Б | ІІ | Римашевська Т. І. |
Сумін Олександр | 11-А | І | Римашевська Т. І. |
Російська мова | |||
Титок Алла | 8-А | ІІ | Онуфрієвич О. Г. |
Прокопенко Анастасія | 10-А | ІІІ | Онуфрієвич О. Г. |
Фіцай Арсен | 11-А | І | Теодорович В. Г. |
Економіка | |||
Прокопенко Анастасія | 10-А | ІІ | Марченко О. Д. |
Сумін Олександр | 11-А | І | Марченко О. Д. |
Зарубіжна література | |||
Покойовець Марія | 7-А | ІІІ | Цвєткова Л. М. |
Федченко Яна | 9-Б | ІІ | Онуфрієвич О. Г. |
Прокопенко Анастасія | 10-А | ІІІ | Теодорович В. Г. |
Фіцай Арсен | 11-А | ІІ | Ільченко О. І. |
Астрономія | |||
Сумін Олександр | 11-А | І | Можаровська Т. А. |
Лауреат IV етапу VI Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій 2016/2017 н. р.
Григоренко Олександр, 10-А клас
Учитель інформатики Римашевська Т. І.
Переможці ІІI етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2016/2017 н. р.
Предмет | Прізвище учня | Клас | Місце | Прізвище вчителя |
Українська мова | Фіцай Арсен | 10-А | ІІ | Полюлях Р. Ф. |
Історія | Фіцай Арсен | 10-А | ІІ | Мартиновець Н. М. |
Фізика | Кулик Ігор | 8-Б | ІІ | Можаровська Т. А. |
Біологія | Фіцай Арсен | 10-А | ІІ | Бобир Г. К. |
Астрономія | Фіцай Арсен | 10-А | ІІІ | Можаровська Т. А. |
Правознавство | Фіцай Арсен | 10-А | І | Мартиновець Н. М. |
Інформатика | Григоренко Олександр | 10-А | ІІІ | Римашевська Т. І. |
Ополончик Владислав | 11 | ІІІ | Римашевська Т. І. | |
Інформаційні технології | Григоренко Олександр | 10-А | І | Римашевська Т. І. |
Ополончик Владислав | 11 | ІІ | Римашевська Т. І. | |
Економіка | Григоренко Олександр | 10-А | І | Марченко О. Д. |
Англійська мова | Фицай Арсен | 10-А | ІІІ | Меркулова Т. М. |
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплин 2016/2017 н. р.
Предмет | Прізвище учня | Клас | Місце | Прізвище вчителя |
Зарубіжна література | Фіцай Арсен | 10-А | І | Ільченко О.І. |
Образотворче мистецтво | Вячина Сніжана | 9-А | ІІІ | Дерев’янко Н. Г. |
Гресько Альона | 10-Б (за11клас) | ІІ | Дерев’янко Н. Г. | |
Біологія | Федченко Яна | 8-Б | ІІ | Шапаренко О. О. |
Фіцай Арсен | 9-А | І | Бобир Г. К. | |
Українська мова та література | Титок Алла | 7-А | І | Шаранова Н.М. |
Прокопенко Анастасія | 9-А | ІІІ | Шаранова Н.М. | |
Фіцай Арсен | 10-А | І | Полюлях Р.Ф. | |
Екологія | Яловенко Анастасія | 10-А | ІІ | Бобир Г. К. |
Нем’янченко Олександр | 11 | ІІ | Бобир Г. К. | |
Технічна праця | Осика Максим | 9-В | ІІІ | Зеленков Л. П. |
Нем’янченко Олександр | 11 | І | Зеленков Л. П. | |
Англійська мова | Вовченко Анастасія | 9-Б | І | Шерстюк Т. І. |
Фіцай Арсен | 10-А | І | Меркулова Т.М. | |
Інформатика (програмування) | Галич Назар | 9-Б | ІІ | Римашевська Т.І. |
Григоренко Олександр | 10-А | І | Римашевська Т.І. | |
Ополончик Владислав | 11 | І | Римашевська Т.І. | |
Історія | Прокопенко Анастасія | 9-А | ІІІ | Мартиновець Н.М. |
Фіцай Арсен | 10-А | І | Мартиновець Н.М. | |
Хімія | Титок Алла | 7-А | І | Бердник О.П. |
Фіцай Арсен | 9-А | ІІ | Бердник О.П. | |
Математика | Титок Алла | 7-А | ІІ | Залізняк Н. Т. |
Школенко Денис | 8-Б | І | Крюковська Г. І. | |
Григоренко Олександр | 10-Б | І | Крюковська Г. І. | |
Географія | Школенко Денис | 8-Б | І | Яловенко О. Г. |
Григоренко Олнександр | 10-А | ІІІ | Яловенко О. Г. | |
Правознавство | Гаврилко Дар'я | 9-Б | Іі | Мартиновець Н. М. |
Фіцай Арсен | 10-А | І | Мартиновець Н. М. | |
Фізика | Кулик Ігор | 8-Б | І | Можаровська Т. А. |
Григоренко Олександр | 10-Б | ІІІ | Можаровська Т. А. | |
Інформаційні технології | Галич Назар | 9-Б | ІІ | Римашевська Т. І. |
Григоренко Олександр | 10-Б | І | Римашевська Т. І. | |
Ополончик Влад | 11 | І | Римашевська Т. І. | |
Російська мова | Прокопенко Анастасія | 9-Б | І | Онуфрієвич О. Г. |
Лауреати ІV етапу V Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій 2015/2016 н. р.
1. Григоренко Олександр, 9-А клас, виступав за 10 клас
2. Ополончик Владислав, 10 клас, виступав за 11 клас
Учитель інформатики Римашевська Т. І.
Переможці ІІI етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплин 2015/2016 н. р.
Предмет | Прізвище учня | Клас | Місце | Прізвище вчителя |
Українська мова | Прокопенко Анастасія | 8-А | ІІІ | Шаранова Н. М. |
Українська мова | Фіцай Арсен | 9-А | ІІІ | Полюлях Р. Ф. |
Біологія | Фіцай Арсен | 9-А | ІІІ | Бобир Г. К. |
Інформатика | Григоренко Олександр | 9-А | І | Римашевська Т. І. |
Інформатика | Ополончик Владислав | 10 | І | Римашевська Т. І. |
Географія | Григоренко Олександр | 9-А | ІІ | Яловенко О. Г. |
Правознавство | Фіцай Арсен | 9-А | ІІ | Мартиновець Н. М. |
Правознавство | Гребенюк Анастасія | 11 | ІІ | Мартиновець Н. М. |
Англійська мова | Гребенюк Анастасія | 11 | ІІ | Шерстюк Т. І. |
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплин 2015/2016 н. р.
Предмет | Прізвище учня | Клас | Місце | Прізвище вчителя |
Біологія | Гаврилко Дар'я | 8-Б | І | Бобир Г. К. |
Фіцай Арсен | 9-А | І | Бобир Г. К. | |
Пухляк Каріна | 11 | ІІ | Шапаренко О. О. | |
Українська мова | Мартиновець Анастасія | 7-Б | І | Мельниченко С. М. |
Прокопенко Анастасія | 8-А | І | Шаранова Н. М. | |
Фіцай Арсен | 9-А | І | Полюлях Р. Ф. | |
Муха Марія | 10 | ІІ | Шагова О. П. | |
Гребенюк Анастасія | 11 | І | Шаранова Н. М. | |
Фізика | Гребенюк Анастасія | 11 | ІІІ | Новосьолова Л. А. |
Англійська мова | Вовченко Анастасія | 8-Б | ІІ | Шерстюк Т. І. |
Фіцай Арсен | 9-А | І | Меркулова Т. М. | |
Гребенюк Анастасія | 11 | І | Шерстюк Т. І. | |
Історія | Прокопенко Анастасія | 8-А | ІІ | Мартиновець Н. М. |
Фіцай Арсен | 9-А | ІІ | Федоренко Т. Г. | |
Андрійченко Марина | 11 | І | Мартиновець Н. М. | |
Математика | Титок Алла | 6-А | І | Залізняк Н. Т. |
Школенко Денис | 7-Б | І | Крюковская Г. І. | |
Григоренко Олександр | 9-А | ІІ | Крюковская Г. І. | |
Екологія | Немяченко Олександр | 10 | ІІІ | Семешко Ю. Г. |
Деледивка Андрій | 11 | ІІІ | Шапаренко О. О. | |
Хімія | Фіцай Арсен | 9-А | І | Бердник О. П. |
Географія | Вовченко Анастасія | 8-Б | ІІІ | Бойко О. М. |
Григоренко Олександр | 9-А | І | Яловенко О. Г. | |
Андрійченко Марина | 11 | ІІ | Яловенко О. Г. | |
Інформатика | Фіцай Арсен | 9-А | ІІ | Римашевська Т. І. |
Григогоренко Олександр | 9-А (10) | І | Римашевська Т. І. | |
Ополончик Влад | 10 (11) | І | Римашевська Т. І. | |
Економіка | Григоренко Олександр | 9-А | ІІ | Марченко О. Д. |
Технічна праця | Бахтіяров Богдан | 9-Б | ІІ | Зеленков Л. П. |
Олійник Олексій | 11 | І | Зеленков Л. П. | |
Російська мова | Прокопенко Анастасія | 8-А | ІІ | Онуфрієвич О. Г. |
Гребенюк Анастасія | 11 | ІІІ | Онуфрієвич О. Г. | |
Інформаційні технології | Фіцай Арсен | 9-А | ІІ | Римашевська Т. І. |
Григоренко Олександр | 9-А (10) | І | Римашевська Т. І. | |
Ополончик Влад | 10 (11) | І | Римашевська Т. І. | |
Правознавство | Фіцай Арсен | 9-А | І | Мартиновець Н. М. |
Радіонова Анна | 10 | ІІІ | Мартиновець Н. М. | |
Гребенюк Анастасія | 11 | І | Мартиновець Н. М. | |
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2014/2015 н. р.
Предмет | Прізвище учня | Клас | Місце | Прізвище вчителя |
Біологія | Фіцай Арсен | 8-А | ІІ | Бобир Г. К. |
Українська мова | Фіцай Арсен | 8-А | ІІІ | Полюлях Р. Ф. |
Географія | Григоренко Олександр | 8-А | ІІІ | Яловенко О. Г. |
Історія України | Фіцай Арсен | 8-А | ІІІ | Федоренко Т. Г. |
Історія України | Андрійченко Марина | 10 | ІІІ | Мартиновець Н. М. |
Інформаційні технології | Мартиновець | 11 | І | Римашевська Т. І. |
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2014/2015 н. р.
Предмет | Прізвище учня | Клас | Місце | Прізвище вчителя |
Фізика | Григоренко Олександр | 8-А | ІІ | Можаровська Т.А. |
Мартиновець Микола | 11 | ІІ | Можаровська Т.А. | |
Українська мова | Прокопенко Анастасія | 7-А | ІІІ | Шаранова Н.М. |
Фіцай Арсен | 8-А | І | Полюлях Р.Ф. | |
Гребенюк Анастасія | 10 | ІІ | Шаранова Н.М. | |
Історія | Фіцай Арсен | 8-А | І | Федоренко Т. Г. |
Андрійченко Марина | 10 | І | Мартиновець Н.М. | |
Стеблюк Анастасія | 11 | ІІ | Мартиновець Н.М. | |
Англійська мова | Фіцай Арсен | 8-А | ІІІ | Меркулова Т. М. |
Щербакова Валерія | 9-Б | ІІ | Шерстюк Т. І. | |
Степаненко Юлія | 9-Б | ІІ | Михайловська Н. К. | |
Андрійченко Марина | 10 | ІІ | Шерстюк Т. І. | |
Математика | Школенко Денис | 6-Б | ІІ | Крюковська Г.І. |
Соловйов Андрій | 7-Б | ІІ | Щепанкова В. Я. | |
Григоренко Олександр | 8-А | ІІ | Крюковська Г.І. | |
Мартиновець Микола | 11 | ІІ | Щепанкова В. Я. | |
Хімія | Фіцай Арсен | 8-А | І | Бердник О.П. |
Астрономія | Балачевський Владислав | 11 | ІІ | Можаровська Т.А. |
Інформатика | Ополончик Владислав | 9-Б | ІІ | Римашевська Т.І. |
Вінтула Богдан | 10 | ІІ | Римашевська Т.І. | |
Мартиновець Микола | 11 | І | Римашевська Т.І. | |
Географія | Григоренко Олександр | 8-А | І | Яловенко О.Г. |
Андрійченко Марина | 10 | І | Яловенко О.Г. | |
Мартиновець Микола | 11 | ІІІ | Бойко О. М. | |
Біологія | Фіцай Арсен | 8-А | І | Бобир Г. К. |
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2013/2014 н. р.
Предмет | Прізвище учня | Клас | Місце | Прізвище учителя |
Історія | Андрійченко Марина | 9-Б | ІІІ | Мартиновець Н. М. |
Правознавство | Гребенюк Анастасія | 9-Б | ІІІ | МАртиновець Н. М. |
Інформаційні технології | Мартиновець Микола | 10-А | ІІ | Римашевська Т. І. |
Інформатика | Шаговий | 11-А | ІІІ | Римашевська Т. І. |
Мойсеєнко Владислав | 9-А | ІІІ | Римашевська Т. І. |
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2013/2014 н. р.
Предмет | Прізвище учня | Клас | Місце | Прізвище учителя |
Російська мова | Василенко Елеонора | 9-Б | ІІІ | Онуфрієвич О.Г. |
Юдицька Марія | 10 | ІІ | Теодорович В.Г. | |
Фізика | Фіцай Арсен | 7-А | ІІІ | Можаровська Т.А. |
Василенко Елеонора | 9-Б | ІІІ | Новосьолова Л.А. | |
Юдицька Марія | 10 | ІІ | Можаровська Т.А. | |
Українська мова | Фіцай Арсен | 7-А | І | Полюлях Р.Ф. |
Гребенюк Анастасія | 9-Б | І | Шаранова Н.М. | |
Юдицька Марія | 10 | І | Мельниченко С.М. | |
Барахтян Дана | 11-А | ІІІ | Шагова О.П. | |
Історія | Приходько Юлія | 8-Б | ІІІ | Федоренко Т. Г. |
Андрійченко Марина | 9-Б | І | Мартиновець Н.М. | |
Стеблюк Анастасія | 10 | ІІ | Мартиновець Н.М. | |
Барахтян Дана | 11-А | ІІІ | Поплавець Т. М. | |
Англійська мова | Степаненко Юлія | 8-Б | ІІ | Михайловська Н. К. |
Андрійченко Марина | 9-Б | ІІ | Шерстюк Т.І. | |
Технічна праця | Заєць Олександр | 9-А | ІІ | Герасименко С. С. |
Гідзюк Андрій | 10(за 11) | ІІ | Зеленков Л. П. | |
Математика | Григоренко Олександр | 7-А | ІІ | Крюковська Г.І. |
Сидоренко Максим | 8-Б | ІІІ | Залізняк Н. Т. | |
Гребенюк Анастасія | 9-Б | ІІІ | Пацкун Н.І. | |
Мартиновець Микола | 11 | ІІІ | Щепанкова В. Я. | |
Хімія | Фіцай Арсен | 7-А | І | Бердник О.П. |
Гребенюк Настя | 9-Б | ІІІ | Бердник О.П. | |
Правознавство | Гребенюк Анастасія | 9-Б | І | Мартиновець Н.М. |
Юдицька Марія | 10 | ІІ | Мартиновець Н.М. | |
Астрономія | Балачевський Влислав | 10 | ІІ | Можаровська Т.А. |
Інформатика | Мойсеєнко Влад | 9-А | І | Римашевська Т.І. |
Мартиновець Микола | 10 | І | Римашевська Т.І. | |
Шаговий Олександр | 11-А | І | Римашевська Т.І. | |
Географія | Андрійченко Марина | 9-Б | І | Яловенко О.Г. |
Інформаційні технології | Мойсеєнко Влад | 9-А | ІІ | Римашевська Т.І. |
Мартиновець Микола | 10 | І | Римашевська Т.І. | |
Шаговий Олександр | 11- А | ІІ | Римашевська Т.І. | |
Образотворче мистецтво | Мелетіна Лідія | 9-А | ІІІ | Сауленко Г.В. |
Світова література | Фіцай Арсен | 7- А | ІІ | Ільченко О. І. |
Юдицька Марія | 10 | ІІІ | Онуфрієвич О.Г. | |
Фізична культура | Гудзовський Ростислав | 11- А | І | Пророченко Т. І. |
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2012-2013 н. р.
Предмет | Прізвище учня | Клас | Місце | Прізвище учителя |
Історія | Андрійченко Марина | 8-Б | ІІІ | Мартиновець Н. М. |
Біологія | Гребенюк Анастасія | 8-Б | ІІІ | Шапаренко О. О. |
Інформаційні технології | Мартиновець Микола | 9-А | ІІІ | Римашевська Т. І. |
Географія | Харченко Анастасія | 10-Б | ІІІ | Бойко О. М. |
Фізична культура | Бєглов Сергій | 11 | ІІІ | Бойко С. В. |
Луценко Юлія | 11 | ІІ | Бойко С. В. |
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2012-2013 н. р.
Педагогіка тапсихологіяПредмет | Прізвище учня | Клас | Місце | Прізвище учителя |
Російська мова | Мартинова Катерина | 9-Б | ІІ | Теодорович В. Г. |
Біологія | Гребенюк Анастасія | 8-Б | І | Шапаренко О. О. |
Шаговий Олександр | 10-А | ІІІ | Шапаренко О. О. | |
Фізика | Ополоник Владислав | 7-Б | ІІІ | Новосьолова Л. А. |
Юдицька Марія | 9-Б | ІІІ | ||
Парубець Євген | 11 | ІІ | Можаровська Т. А. | |
Українська мова та література | Гребенюк Анастасія | 8-Б | ІІ | Шаранова Н. М. |
Юдицька Марія | 9-Б | ІІІ | Мельниченко С. М. | |
Барахтян Дана | 10-А | І | Шагова О. П. | |
Луценко Юлія | 11 | ІІ | Шевчук Л. М. | |
Історія | Андрійченко Марина | 8-Б | І | Мартиновець Н. М. |
Желєзнякова Світлана | 9-А | ІІ | Мартиновець Н. М. | |
Англійська мова | Андрійченко Марина | 8-Б | ІІ | Шерстюк Т. І. |
Костіна Юлія | 10-Б | ІІІ | Шерстюк Т. І. | |
Обслуговуюча праця | Жеребко Ірина | 9-А | ІІІ | Мішина Т. М. |
Економіка | Желєзнякова Світлана | 9-А (за 10кл) | ІІІ | Марченко О. Д. |
Сагайдак Анна | 11 | ІІІ | Марченко О. Д. | |
Правознавство | Юдицька Марія | 9-Б | ІІ | Мартиновець Н. М. |
Костіна Юлія | 10-Б | ІІІ | Мартиновець Н. М. | |
Сагайдак Анна | 11 | ІІІ | Мартиновець Н.М. | |
Хімія | Андрійченко Марина | 8-Б | ІІ | Бердник О. П. |
Юдицька Марія | 9-Б | ІІІ | Бобир Г. К. | |
Бєглов Сергій | 11 | ІІ | Ролік О. О. |
Коментарi