Бібліотека

/Files/images/3.jpeg
Бонюк Лариса Петрівна –

завідуюча шкільною бібліотекою,

бібліотекар вищої категорії,

стаж роботи – 39 років, з них

у Васильківській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 – 32 роки


Шкільна бібліотека Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 – це довідково-інформаційний центр, який нараховує 26773 примірники книг. З них: підручників – 13722 примірники, художньої літератури – 13051 примірники.
Кожна бібліотека має свою історію. Точної дати заснування шкільної бібліотеки немає, але приблизно, за роками видання книг можна встановити, що це 1950 рік. Сьогодні – це культурно-освітній та бібліотечно-інформаційний центр по обслуговуванню учнів 1-11 класів та педагогів школи.
/Files/images/DSC01349.JPGВсього бібліотека обслуговує понад 900 читачів. Однією з найпоширеніших і найдоступніших форм бібліотечного обслуговування користувачів для розкриття змісту фонду бібліотеки є книжкові виставки, серед яких: виставка-презентація «Без книги немає бібліотеки», виставка-вернісаж «Українські звичаї та обряди», виставка-кросворд «Правова абетка».
У бібліотеці створений алфавітний каталог, підготовлені тематичні картотеки: «Духовна скарбниця народу», «На допомогу вчителю», «Шкільні свята», «Картотека газетно-журнальних статей».
Цінний матеріал зібрано до тематичних папок «Людина і природа», «Мова рідна – слово рідне», «Славетні імена».
/Files/images/DSC01399.JPGВ бібліотеці проходять бібліотечні уроки, зустрічі з поетами: В. Капустіним, В. Бердником, Ю. Нагорним, В. Краснопольським, В. Шаройко та ін.
Щороку ми проводимо свято книги, усні журнали літературні вечори.
У бібліотеці працює історико-краєзнавчий гурток, який вивчає історію нашого міста, зокрема мікрорайону, де розташована школа.

Якщо ти хочеш все на світі знати:

Про Марс, завод, ріку, аптеку,

Журнал чи книжку прочитати,

Прийди до нас в бібліотеку!

/Files/images/2.jpeg

Кiлькiсть переглядiв: 1000

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.