Конкурси

Результати

обласних, міських, Всеукраїнських конкурсів за 2017/2018 н. р..

Міський етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»
Номінація, назва роботи Результат Прізвище учасника Прізвище керівника
Робота «Гра з планетами». Напрям «Образотворче мистецтво» -жанр «Графіка» І місце Пиндюра Маргарита, 6-Б Дерев’янко Н. Г.
Робота «Ракета». Напрям «Декоративно- прикладне мистецтво» ІІІ місце Мішин Єгор, 4-А Мішина Т. М.
Робота «Погляд із Землі». Напрям «Декоративно-прикладне мистецтво» ІІІ місце Пиндюра Маргарита, 6-Б Мішина Т. М.
Робота «Підкорювач Всесвіту». Напрям «Декоративно-прикладне мистецтво» ІІІ місце Браніцький Олександр, 9-Б Зеленков Л. П.
Робота «Дівчина Земля». Напрям «Комп’ютерна графіка» ІІ місце Ступівцева Аріна, 6-В Хівренко І. В.
Робота «Небесні світила». Напрям «Комп’ютерна графіка» ІІ місце Руденко Ігор, 9-Б Базилюк Н. М.
Міський етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна»
Номінація, назва роботи Результат Прізвище учасника Прізвище керівника
Напрям експедиції – «З попелу забуття» Робота «Гуменюк Франка Ігнатівна: матеріали із сімейного архіву» І Рахуба Аліна 11-А клас Мартиновець Н. М.
Обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна»
Напрям експедиції – «З попелу забуття» Робота «Гуменюк Франка Ігнатівна:матеріали із сімейного архіву» ІІІ Рахуба Аліна 11-А клас Мартиновець Н. М.
Міський етап обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів
Номінація, назва роботи Результат Прізвище учасника Прізвище керівника
Номінація «Наші мандрівки» Робота «Підкорення Говерли» І Марінов Ілля, 3-А Бурмакіна Л. Ф.
Номінація «Наші мандрівки» Робота «Ми це зробимо» ІІ Гаврилко Дар’я, 10-Б Ширяй Ю. В.
Номінація «Флора і фауна» Робота «Ти хто?» ІІ Кулак Софія, 10-А Ширяй Ю. В.
Номінація «Флора і фауна» Робота «Мій котик» ІІІ Марінов Ілля, 3-А Бурмакіна Л. Ф.
Номінація «Флора і фауна» Робота «Маленька трудівниця» ІІІ Ширяй Олександр, 8-Б Ширяй Ю. В.
Номінація «Фото із застосуванням програми Adobe Photoshop» Робота «Вогонь душі» ІІІ Вячина Сніжана, 10-А Ширяй Ю. В.
Конкурс малюнків «Мої права»
Номінація, назва роботи Результат Прізвище учасника Прізвище керівника
Робота «Права дитини» ІІ Хижняк Анастасія, 5-Б Ширяй Ю. В.
Робота «Права дитини» І Домашенко Нестор, 3-Б Гаврилова С. М.
Робота «Мої права» ІІ Пиндюра Маргарита, 6-Б Бурмакіна Л. Ф.

Результати чемпіонатів

з інтелектуальних ігор, конкурсів серед учнівської молоді

2017/2018 н. р.

Міський брейн-ринг «Підліток і право»
Назва команди Результат Прізвища учасників Прізвище керівника
Команда «Ліга правознавців» І Фіцай Арсен, 11-А клас Гаврилко Дар’я, 10-Б Сумін Олександр, 11-А клас Рахуба Аліна, 11-А клас Яловенко Анастасія, 11-А клас Мартиновець Н.М.
Обласний брейн-ринг «Підліток і право»
Команда «Ліга правознавців» ІV Фіцай Арсен, 11-А клас Гаврилко Дар’я, 10-Б Сумін Олександр, 11-А клас Рахуба Аліна, 11-А клас Яловенко Анастасія, 11-А клас Мартиновець Н.М.
І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)»
Команда «Нащадки» Браніцький Олександр, 9-Б Вовченко Анастасія, 10-Б Гаврилко Дар’я, 10-Б Крецул Віталій, 10-А Прокопенко Анастасія, 10-А Романовська Дар’я, 10-А Січка Данило, 9-Б Школенко Денис, 9-Б Яренко Павло, 9-Б Мерзликін Олександр, 9-Б Зеленков Л. П.
Конкурс «Топографія» VІІ Школенко Денис, 9-Б Прокопенко Анастасія, 10-А Яренко Павло, 9-Б Січка Данило, 9-Б Зеленков Л. П. Яловенко О. Г.
Конкурс «Відун» ІІ Прокопенко Анастасія, 10-А Романовська Дар’я, 10-А Вовченко Анастасія, 10-Б Гаврилко Дар’я, 10-Б Зеленков Л. П. Мартиновець Н. М.
Конкурс «Рятівник» ІІ Прокопенко Анастасія, 10-А Романовська Дар’я, 10-А Вовченко Анастасія, 10-Б Гаврилко Дар’я, 10-Б Зеленков Л. П. Трофімова Т. Г.
Конкурс «Турисько-спортивна смуга перешкод» VІІІ Крецул Віталій, 10-А Романовська Дар’я, 10-А Браніцький Олександр, 9-Б Чернявський Віталій, 9-Б Зеленков Л. П. Мельник Т. І.

Результати

обласних, міських, Всеукраїнських конкурсів за 2016/2017 н. р..

Міський дитячо-юнацький конкурс виконавців

«Мелодія душі»

Назва конкурсу НомінаціяРезультатПрізвище учасникаПрізвище керівника
ВокалГран-ПріЧервенко Катерина, 8-Б класШиряй Ю. В.

Міський конкурс читців

«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»

Вікова категоріяРезультатПрізвище учасникаПрізвище керівника
Учні 1-4 класівІ місцеМакаренко Евеліна, 4-Б класВолкова Є. О.
Учні 5-8 класівІІ місцеСеменець Ольга, 8-Б класШевчук Л. М.
Учні 9-11 класівІ місцеГаврилко Дар’я, 9-Б класШаранова Н. М.

Міський конкурс «Лідер року»

Назва конкурсу Номінація Прізвище учасника Прізвище керівника
«Творча Особистість» Червенко Катерина, 8-Б клас Ширяй Ю. В.

Міський конкурс мультимедійних презентацій «За здоровий спосіб життя»

Назва Результат Прізвища учасників Прізвище керівника
РД «Олімп» ІІІ місце Вовченко Анастасія Гаврилко Дар’я Яловенко Анастасія Пухляк Марія Науменко Вероніка Галич Назар Швець Ольга Кругляк Катерина Трофімова Т. Г. Ширяй Ю. В.

І (міський) тур гри команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху

Назва Результат Прізвища учасників Прізвище керівника
Команда «Копи» ІІІ місце Яловенко Анастасія Червенко Катерина Вовченко Анастасія Гаврилко Дар’я Любавіна Дар’я Федоренко Ліза Галич Назар Швець Ольга Кругляк Катерина Федченко Яна Кукліс Богдан Хворостяний Владислав Мартинюк Дмитро Ширяй Ю. В.

Обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді

«Моя Батьківщина – Україна»

Назва конкурсу Номінація Результат Прізвище учасника Прізвище керівника
Робота «Ой вінок мій, віночок» Номінація «Із батьківської криниці» ІІІ місце Вовченко Анастасія, 9-Б клас Полюлях Р. Ф.

Міський етап обласного поетичного конкурсу «Зерна доброти»

Назва конкурсу Номінація Прізвище учасника Прізвище керівника
Поезія І місце Звєрєва Дар’я, 7-А клас Шаранова Н. М.

Міський веб-квест з нагоди відзначення Дня безпечного Інтернету

Назва Результат Прізвища учасників Прізвище керівника
РД «Олімп» І місце Григоренко Олександр Харченко Анастасія Яловенко Анастасія Вовченко Анастасія Ширяй Ю. В.

Міський етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

Назва Результат Прізвища учасників Прізвище керівника
Робота «Небесні світила» Напрям «Космічне мистецтво» - декоративно- прикладне мистецтво ІІ місце Фролова Альона, 8-А клас Науменко О. М.
Робота «Зустріч на Марсі» Напрям «Космічне мистецтво» - декоративно- прикладне мистецтво ІІІ місце Ступівцева Аріна, 5-В клас Дмитренко Маргарита, 5-А клас Мішина Т. М.
Робота «Марсіанський прибулець» Напрям «Космічне мистецтво» - декоративно- прикладне мистецтво ІІІ місце Муха Єлизавета, 7-А клас Науменко О. М.
Робота «Погляд через майбутнє» Напрям «Космічне мистецтво» - візуальний жанр ІІІ місце Пиндюра Маргарита, 5-Б клас Бурмакіна Л. Ф.
Робота «Можливі форми Розуму у Космосі» За напрямом «Космічна історія та філософія» ІІІ місце Нем'янченко Олександр, 11 клас Можаровська Т. А.

Міський етап XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Робота «Ми діти твої Україно!» Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» ІІІ місце Олійник Наталія, 8-А клас Науменко О. М.

Міський етап конкурсу робіт юних фотоаматорів

Номінація, назва конкурсу Результат Прізвище учасника Прізвище керівника
Номінація «Перлини малої Батьківщини» ІІ місце Стригуненко Ангеліна , 9-В клас Ширяй Ю. В.
Номінація «Портрет» ІІ місце Пухляк Марія, 9-А клас Ширяй Ю. В.
Номінація «Експериментальне фото» ІІ місце Костюченко Вероніка, 5-Б клас Ширяй Ю. В.

Міський етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді

«Моя Батьківщина – Україна»

Робота «Ой вінок мій, вінок» Номінація «Із батьківської криниці» І місце Вовченко Анастасія (9-Б клас) Полюлях Р. Ф.

Чемпіонати з інтелектуальних ігор, конкурсів

серед учнівської молоді

Міський брейн-ринг «Підліток і право»

Назва Результат Прізвища учасників Прізвище керівника
Команда «Ліга правознавців» ІІ місце Фіцай Арсен, 10-А клас Радіонова Анна, 11 клас Григоренко Олександр, 11 клас Рахуба Аліна, 10-А клас Яловенко Анастасія, 10-А клас Мартиновець Н.М.

Конкурс демотиваторів «Кинь палити та стань переможцем»

РД «Олімп» ІІ місце Чирибай Дар’я, 10-А клас Отруба Віталіна, 10-А клас Кругляк Катерина, 8-Б клас Данілова Анастасія, 8-Б клас Федченко Яна, 8-Б клас Ширяй Ю. В.

XVІІ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Прізвище учня Клас Місце Прізвище вчителя
Покойовець Марія6-АІМельниченко С. М.
Прокопенко Анастасія 9-А ІІ Шаранова Н.М.
Муха Марія 11 ІІІ Шагова О. П.

VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді імені Т. Г. Шевченка

Прізвище учня Клас Місце Прізвище вчителя
Покойовець Марія 6-А ІІ Мельниченко С.М.
Титок Алла 7-А І Шаранова Н.М.
Прокопенко Анастасія 9-А ІІІ Шаранова Н.М.
Мелешко Анастасія 10-А ІІ Полюлях Р.Ф.

Результати

обласних, міських, Всеукраїнських конкурсів за 2015/2016 н. р.

XVІ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Прізвище учняКлас Місце Прізвище вчителя
Покойовець Марія5-А І Мельниченко С. М.
Мартиновець Анастасія7-Б ІІ Мельниченко С. М.
Прокопенко Анастасія8-А ІІ Шаранова Н. М.
Муха Марія10 ІІІ Шагова О. П.
Андрійченко Марина 11 І Шаранова Н. М.

VІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді імені Т. Г. Шевченка

Прізвище учняКлас Місце Прізвище вчителя
Покойовець Марія5-А ІІ Мельниченко С. М.
Мартиновець Анастасія7-Б ІІІ Мельниченко С. М.
Прокопенко Анастасія8-А ІІ Шаранова Н. М.
Фіцай Арсен9-А І Полюлях Р. Ф.
Гончарова Анна 10 ІІІ Шагова О. П.
Андрійченко Марина 11 ІІІ Шаранова Н. М.

Результати

обласних, міських, Всеукраїнських конкурсів за 2014/2015 н. р.

XV Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Прізвище учняКлас Місце Прізвище вчителя
Фіцяй Арсен8-А І Полюлях Р. Ф.
Муха Марія 9-Б ІІ Шагова О. П.
Гребенюк Анастасія 10 ІІ Шаранова Н. М.
Юдицька Марія 11 ІІІ Мельниченко С. М.

V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді імені Т. Г. Шевченка

Прізвище учняКлас Місце Прізвище вчителя
Мартиновець Анастасія 6-Б ІМельниченко С М.
Прокопенко Анастасія 7-А ІІ Шаранова Н. М.
Фіцай Арсен 8-А І Полюлях Р. Ф.
Гребенюк Анастасія 10 ІІІ Шаранова Н. М.
Юдицька Марія11ІІМельниченко С. М.

Результати

обласних, міських, Всеукраїнських конкурсів за 2013/2014 н. р.

МАН. Наукове відділення "Біологія, хімія", секція "Валіологія"

Прізвище учня

Клас

Місце

Прізвище вчителя

Андрійченко Марина

9-Б

ІІІ

Шапоренко О.О.

ІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Прізвище учня

Клас

Місце

Прізвище вчителя

Барахтян Дана

11-А

ІІІ

Шагова О.П.

ХІV Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Прізвище учня

Клас

Місце

Прізвище вчителя

Мартиновець Настя

5-Б

ІІ

Мельниченко С.М.

Вовченко Настя

6-Б

ІІІ

Пархоменко П. І.

Пасіка Марія

9-Б

ІІ

Шевчук Л.М.

Юдицька Марія

10

ІІ

Мельниченко С.М.

Барахтян Дана

11-А

ІІ

Шагова О. П.

ІV Міжнародний мовно-літературний конкурсучнівської молоді імені Тараса Шевченка

Прізвище учня

Клас

Місце

Прізвище вчителя

Мартиновець Настя

5-Б

ІІ

Мельниченко С.М.

Фіцай Арсен

7-А

І

Полюлях Р.Ф.

Пасіка Марія

9-Б

І

Шаранова Н.М.

Юдицька Марія

10

І

Мельниченко С.М.

Барахтян Дана

11-А

І

Шагова О.П.

Результати


обласних, міських, Всеукраїнських конкурсів за 2012/2013 н. р.

Номінація, назва конкурсу

Результати

Прізвище учасника

Прізвище керівника

Я – Київщини гордість і надія

1

Літературна творчість

«Останній урок мого прадіда»

І місце

Ковальова Ліна

(10-А клас)

Теодорович В.Г.

2

Літературна творчість

«Добро, посіяне на роки»

ІІІ місце

Андрущенко Андрій

(9-А клас)

: Мельниченко С.М.

3

Літературна творчість

ІІ місце

Барахтян Дана

(10-А клас)

Шагова О.П.

4

Живопис

«Заспівай, матусю,пісню солов’їну,

Калинову пісню про наш рідний край»

ІІ місце

Моргун Анна

(3-А клас)

Сауленко Г.В.

5

Фотохудожник

«Васильківщина - край славетних гончарів»(фотоальбом)

І місце

лауреат обласного конкурсу

Музика Олександр

(6-А клас)

Музика Г.Т.

6

Фотохудожник

«Україна – футбольна країна, чому б і ні?»(фотоальбом)

ІІ місце

Іщенко Валентина

(11 клас)

Сауленко Г.В.

Конкурс дитячого малюнку та фоторобіт «Зоологічна галерея»

1

Краще фото

«Вірний друг»

І місце

Ромашко Вероніка

(6-Б клас)

Сауленко Г.В.

2

Кращий малюнок

«Йшов гусак по болоту….»

І місце

Моргун Анна

(3-А клас)

Сауленко Г.В.

3

Краще фото

«Мій песик»

ІІІ місце

Іщенко Євгеній

(5-В клас)

Сауленко Г.В.

Всеукраїнський конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

1

Номінація «Портрет»

І місце

старша. .в. к.

Іщенко Валентина

(11 клас)

Сауленко Г.В.

2

Номінація «Пейзаж»

І місце

старша .в. к.

Іщенко Валентина

(11 клас)

3

Номінація «Пейзаж»

ІІ місце

молодша. в. к.

Сауленко Владислав

(3-Б клас)

4

Номінація «Архітектура і мистецтво»

ІІ місце

старша. .в. к.

Іщенко Валентина

(11 клас)

5

Номінація

«Казкове, комедійне фото»

ІІ місце

старша .в. к.

Іщенко Валентина

(11 клас)

6

Номінація

«Експериментальне фото»

ІІ місце

середня .в. к.

Ромашко Вероніка

(6-Б клас)

7

Номінація «Друзі людини»

І місце

старша .в. к.

Іщенко В. (11 клас)

8

Номінація «Друзі людини»

ІІ місце

середня .в. к.

Муха Марія

(7-Б клас)

9

Номінація «Друзі людини»

ІІ місце

молодша. в. к.

Сауленко Владислав

(3-Б клас)

Чемпіонати з інтелектуальних ігор серед учнівської молоді

1

Міський Брейн-ринг «Підліток і право»

І місце

Команда «Конгрес знавців правових знань»

Мартиновець Н.М.

2

Міський чемпіонат з інтелектуальних ігор серед учнівської молоді «Ерудит-2013»

ІІІ місце

Команда «Подвійний стрибок»

Сауленко Г.В.

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням

1

Номінація «Образотворче мистецтво»

ІІ місце

Пожидаєв Олексій

(5-В клас)

Сауленко Г.В.

Міський конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Диво рукотворне»

1

В’язання гачком

І м

Науменко Вероніка

(4 – Б кл.)

Науменко О.М.

В’язання гачком

І м

Козачук Анна (9-Б )

МішинаТ.М.

Аплікація з соломки

І м

Титок Алла (3-А кл.)

Круляк О.І.

4

Бісероплетіння

ІІІ м

Чирибай Дар’я (6-А)

Сауленко Г.В.

5

Художня вишивка

ІІ м

Муц Карина (8-А кл.)

Науменко О.М.

Міський профорієнтаційний конкурс малюнків «Твоє майбутнє в твоїх руках»

1

Малюнок «Художник чудові картини малює….», аква. фарби

ІІ м

Гаврилко Дар’я (5-Б)

Сауленко Г.В.

2

Малюнок «Є професій так багато:

Мама – кухар, слюсар тато…»,

аква. фарби

ІІ м

Вовченко Анастасія

(5-Б)

Сауленко Г.В.

Міський конкурс ілюстрацій музичних творів «Музика кольору»

1

Ілюстрація до муз. твору «Вовк і семеро козенят»

ІІІ м

Левченко Назар

Заремба О.М., Гаврилова С.М.

2

Ілюстрація до муз. твору «Дума про козака Голоту»

ІІ м

Кравченко Владислав

Сауленко Г.В.

3

Ілюстрація до опери «Наталка-Полтавка»

ІІІ м

Романовський Ернест

Сауленко Г.В.

4

Ілюстрація до опери «Руслан і Людмила»

І м

Мороз Катя

Сауленко Г.В.

Міський конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей»

1

Малюнок (пожежна безпека)

ІІ м

Гресько Альона (6-В)

Сауленко Г.В.

2

Малюнок (безпечна праця швейної промисловості)

ІІІ м

Вовченко А. (5-Б)

Сауленко Г.В.

Олімпіада

1

Образотворче мистецтво

ІІІ м

Лойко Анжеліка (6-Б)

Сауленко Г.В.

2

Образотворче мистецтво

ІІІ м

Сагайдак Анна (11)

Сауленко Г.В.

Міський заочний конкурс на кращий конспект уроку з предметів художньо-естетичного циклу з мультимедійним забезпеченням

Розгорнутий план-конспект з образотворчого мистецтва з презентацією у Power Point (18 слайдів) «Види архітектури за призначенням. Житлова архітектура. Проект власного будинку»(7 клас)

ІІ місце

Вчитель образотворчого мистецтва:

Сауленко Г.В.

Кiлькiсть переглядiв: 679

Коментарi

  • NumeDroppiero

    2013-11-29 09:05:50

    [url=http://mirurokov.net/73-videokurs-obrezka-persika.html]обрезка однолетнего персика в домашних условиях видео[/url] [url=http://mirurokov.net/412-privivka-vinograda-video-urok.html]методы зимней прививки винограда смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве[/url] Наш вебсайт представляет собой самую огромную подборку онлайн видео уроков. Следует отметить, что на этом ресурсе можно отыскать видео абсолютно по всем тематикам, которые можно лишь представить. Главной особенностью портала есть то, что вся информация находится в свободном доступе, пользоваться ею можно абсолютно бесплатно, без регистрации...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.