Спорт

Результати спортивних змагань

2017/2018 н. р.

Міський етап обласного спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»
Вид змагань Результат Прізвища учасників Прізвище керівника
Команда «Вулкан» І Залізний Євген, 8-Г Дудчик Ярослав, 8-Г Козачок Владислав, 8-Г Коронівський Артем, 8-А Сініцин Дмитро, 5-Б Ковальчук Дмитро, 8-Г Лунга Тая, 8-А Кучер Ангеліна, 8-А Звєрєва Дар’я, 8-А Муха Ліза, 8-А Федченко Яна, 9-Б Кутова Анастасія, 8-Б Григоренко Анастасія, 8-Б Дудчак С. С. Мельник Т. І.
Першість області з футзалу (м. Обухів) Юнаки 2007-2008 р. н.
Збірна команда ІV Музика Назарій, 4-В Романюк Кирило, 4-Б Пишняк Сергій, 4-Б Жила Даніїл, 4-Б Ковальов Денис, 4-Б Мазніцький Максим, 4-В Школьний Соломон, 3-Б Паєта Даніїл, 3-В Громовенко Рустам, 5-Б Дудчак С. С.
Міські змагання з баскетболу
Вид змагань Результат Прізвища учасників Прізвище керівника
Дівчата І Ніцун Зоряна, 7-Г Олійник Любов, 6-В Бондар Катерина, 11-А Тарасюк Наталія, 11-Б Горяченко Софія, 7-А Гапченко Валерія, 6-Б Деревянко Вікторія, 7-В Фролова Христина, 7-В Бойко С. В.
Міські змагання з баскетболу
Вид змагань Результат Прізвища учасників Прізвище керівника
Юнаки ІІ Дерев’янко Валентин, 11-А Мельниченко Ярослав, 11-А Дерюгін Єгор, 11-А Музика Олександр, 11-А Антонов Денис, 11-Б Журавльов Роман, 11-Б Залізний Андрій, 11-Б Саєнко Максим, 11-Б Шевчук Роман, 7- Бойко С. В.
Першості м. Василькова зі спортивного орієнтування, присвячена Міжнародному дню туризму
Назва команди Результат Прізвища учасників Прізвище керівника
Збірна ІV Олійник Наталія, 9-А Степаненко Вікторія, 9-А Дідик Денис, 9-А Маркін Дмитро, 9-А Петровицький Андрій, 9-А Мельник Т. І.
Міський конкурс «Чирлідинг»
Назва команди Результат Прізвища учасників Прізвище керівника
Команда «Енерджайзери» І Олійник Аліна, 11-А Скляр Марія, 11-Б Розова Вікторія, 11-Б Меретін Анастасія, 11-Б Романовська Дар’я, 10-А Ширяй Ю. В.
Міський етап Всеукраїнських змагань на приз клубу «Шкіряний м’яч»
Назва команди Результат Прізвища учасників Прізвище керівника
Команда 5-6 класів І Романюк Кирило, 4-Б Пишняк Сергій, 4-Б Школьний Соломон, 3-Б Сукач Артем, 6-В Косаренко Єгор, 6-А Стець Максим, 6-Б Розовий Євген, 6-Б Жила Даніїл, 4-Б Півчук Владислав, 5-А Музика Назар, 4-В Сініцин Дмитро, 5-Б Дудчак С. С.
Міський етап фестивалю шкільного футболу «Футбольні надії Київщини»
Команда 3-4 класів І Музика Назарій, 4-В Романюк Кирило, 4-Б Пишняк Сергій, 4-Б Жила Даніїл, 4-Б Ковальов Денис, 4-Б Мазніцький Максим, 4-В Кіріченко Станіслав, 4-А Школьний Соломон, 3-Б Паєта Даніїл, 3-В Дудчак С. С.
Міські змагання з легкої атлетики
Загальношкільне І Бойко С. В. Дудчак С. С. Мельник Т. І.
Стрибки у довжину І І І І ІІ ІІ ІІІ Григоренко Анастасія, 8-Б Якубенко Анастасія, 7-А Шевчук Роман, 5-Б Меретін Анастасія, 11-Б Засуха Дмитро, 9-Б Залізний Андрій, 11-Б Музика Олександр, 11-А Дудчак С. С. Бойко С. В. Бойко С. В. Бойко С. В. Дудчак С. С. Бойко С. В. Бойко С. В.
Біг на 60 м І І І І ІІ ІІІ Дідик Денис, 9-А Фролова Альона, 9-А Білоус Вікторія, 7-Г Шевчук Роман, 5-Б Григоренко Анастасія, 8-Б Якубенко Анастасія, 7-А Мельник Т. І. Мельник Т. І. Бойко С. В. Бойко С. В. Дудчак С. С. Бойко С. В.
Біг на 100 м І І Меретін Анастасія, 11-Б Музика Олександр, 11-А Бойко С. В. Бойко С. В.
Метання м’яча І І І ІІ ІІ ІІІ ІІІ Антонов Денис, 11-Б Ахтонський Валентин, 7-Г Білоус Вікторія, 7-Г Стасюк Олексій, 7-Г Ніцун Зоряна, 7-Г Коваленко Руслана, 9-А Скляр Марія, 11-Б Бойко С. В. Бойко С. В. Бойко С. В. Бойко С. В. Бойко С. В. Мельник Т. І. Бойко С. В.

Результати участі учнів школи у спортивних заходах

2016/2017 н. р.

Спортивний захід Результат Прізвища учасників Прізвище учителя
Легкоатлетична естафета, присвячена Дню Перемоги ІІІ місце Меретін Анастасія, 10-Б клас Пухляк Марія, 9-А клас Олійник Олександра, 11 клас Степанеко Юлія, 11 клас Байдак Віталій, 11 клас Антонов Денис, 10-Б клас Русаков Віталій, 11 клас Григоренко Даніїл, 11 клас Залізний Андрій, 10-Б клас Бойко С. В.


Спортивний захід Результат Прізвища учасників
Міські змагання з волейболу серед дівчат І місце Василенко Таїсія Летко Аліна Мелешко Анастасія Меретін Анастасія Олійник Олександра Пруднікова Олена Пухляк Марія Скляр Марія Шевченко Вікторія Яловенко Анастасія

Спортивний захід Результат Прізвища учасників Прізвище учителя
Міські змагання з баскетболу серед юнаків І місце Григоренко Даніїл, 11 клас Щербаченко Владислав, 11 клас Урбанович Володимир, 11 клас Залізний Андрій, 10-Б клас Журавльов Роман, 10-Б клас Дерев’янко Валентин, 10-А клас Дерюгін Єгор, 10-А клас Галич Назар, 9-Б клас Бойко С. В.
Міські змагання з баскетболу серед дівчат І місце Радіонову Анну, 11 клас Олійник Олександру, 11 клас Степанеко Юлію, 11 клас Василенко Таїсію, 11 клас Пухляк Марію, 9-А клас Ніцун Зоряну, 6-Г клас Бойко С. В.
Міські змагання з волейболу серед юнаків І місце Григоренко Даніїл, 11 клас Байдак Віталій, 11 клас Марущак Денис, 11 клас Стасюк Валерій, 11 клас Ополончик Владислав, 11 клас Нем’янченко Олександр, 11 клас Бойко С. В.
Першість області з футзалу. (м. Обухів) Юнаки 2004-2005 р. н. І місце Залізний Євген, 7-Г клас Ковальчук Дмитро, 7-Г клас Дудчик Ярослав, 7-Г клас Козачок Владислав, 7-Г клас Недоступ Євген, 7-Г клас Шовтенко Володимир, 7-Г клас Пасічнюк-Щавінський Ілля, 7-Г клас Коронівський Артем, 7-А клас Коронівський Євген, 7-А клас Збірна ДЮСШ Дудчак С. С.

Футбольні надії

Спортивний захід Результат Прізвища учасників Прізвище учителя
Міський етап фестивалю шкільного футболу «Футбольні надії Київщини» Команда 3-4 класів І місце Музика Назарій Романюк Кирило Пишняк Сергій Сініцин Дмитро Кіріченко Станіслав Громовенко Рустам Школьний Соломон Півчук Владислав Пасічнюк-Щавінський Павло Дудчак С. С.
Команда 1-2 класів ІІ місце Самсонідзе Валерій Паєта Даніїл Школьний Соломон Музика Максим Шемберко Арсеній Коліда Елемир Леонов Даніїл Дудчак С. С.
Спортивний захід Результат Прізвища учасників Прізвище учителя
Міський етап Всеукраїнських змагань на приз клубу «Шкіряний м’яч» І місце Залізний Євген, 7-Г клас Дудчик Ярослав, 7-Г клас Козачок Владислав, 7-Г клас Недоступ Євген, 7-Г клас Чернецький Дмитро, 7-Г клас Осипчук Олександр, 7-Г клас Шовтенко Володимир, 7-Г клас Пасічнюк-Щавінський Ілля, 7-Г клас Коронівський Артем, 7-А клас Кукліс Богдан, 7-А клас Майструк Володимир, 6-Г клас Дудчак С. С.

Результати участі учнів школи у спортивних заходах 2015/2016 н. р.

Спортивний західМісце Прізвище учителя
Легкоатлетична естафета до Дня місцяІ Бойко С. В.
Міський етап фестивалю шкільного футболу "Футбольні надії Київщини"І Дудчак С. С.
Обласний етап фестивалю з футболу "Футбольні надії Київщини"ІІДудчак С. С.
Міські змагання з баскетболу серед юнаківІ Бойко С. В.
Міські змагання з баскетболу серед дівчатІ Бойко С. В.
Міські змагання з легкої атлетикиІ Бойко С. В.
Міські змагання з волейболу серед юнаківІ Бойко С. В.
Міські змагання з волейболу серед дівчатІ Бойко С. В.
Зональні (обласні) змагання з волейболу серед дівчатІІ Бойко С. В.
Зональні (обласні) змагання з баскетболу серед юнаківІІ Бойко С. В.
Зональні (обласні) змагання з баскетболу серед дівчатІІ Бойко С. В.
Всеукраїнські змагання з футболу "Шкіряний м'яч"І Дудчак С. С.
Кiлькiсть переглядiв: 659

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.