Спорт
Результати спортивних змагань
2017/2018 н. р.
Міський етап обласного спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» | |||
Вид змагань | Результат | Прізвища учасників | Прізвище керівника |
Команда «Вулкан» | І | Залізний Євген, 8-Г Дудчик Ярослав, 8-Г Козачок Владислав, 8-Г Коронівський Артем, 8-А Сініцин Дмитро, 5-Б Ковальчук Дмитро, 8-Г Лунга Тая, 8-А Кучер Ангеліна, 8-А Звєрєва Дар’я, 8-А Муха Ліза, 8-А Федченко Яна, 9-Б Кутова Анастасія, 8-Б Григоренко Анастасія, 8-Б | Дудчак С. С. Мельник Т. І. |
Першість області з футзалу (м. Обухів) Юнаки 2007-2008 р. н. | |||
Збірна команда | ІV | Музика Назарій, 4-В Романюк Кирило, 4-Б Пишняк Сергій, 4-Б Жила Даніїл, 4-Б Ковальов Денис, 4-Б Мазніцький Максим, 4-В Школьний Соломон, 3-Б Паєта Даніїл, 3-В Громовенко Рустам, 5-Б | Дудчак С. С. |
Міські змагання з баскетболу | |||
Вид змагань | Результат | Прізвища учасників | Прізвище керівника |
Дівчата | І | Ніцун Зоряна, 7-Г Олійник Любов, 6-В Бондар Катерина, 11-А Тарасюк Наталія, 11-Б Горяченко Софія, 7-А Гапченко Валерія, 6-Б Деревянко Вікторія, 7-В Фролова Христина, 7-В | Бойко С. В. |
Міські змагання з баскетболу | |||
Вид змагань | Результат | Прізвища учасників | Прізвище керівника |
Юнаки | ІІ | Дерев’янко Валентин, 11-А Мельниченко Ярослав, 11-А Дерюгін Єгор, 11-А Музика Олександр, 11-А Антонов Денис, 11-Б Журавльов Роман, 11-Б Залізний Андрій, 11-Б Саєнко Максим, 11-Б Шевчук Роман, 7- | Бойко С. В. |
Першості м. Василькова зі спортивного орієнтування, присвячена Міжнародному дню туризму | |||
Назва команди | Результат | Прізвища учасників | Прізвище керівника |
Збірна | ІV | Олійник Наталія, 9-А Степаненко Вікторія, 9-А Дідик Денис, 9-А Маркін Дмитро, 9-А Петровицький Андрій, 9-А | Мельник Т. І. |
Міський конкурс «Чирлідинг» | |||
Назва команди | Результат | Прізвища учасників | Прізвище керівника |
Команда «Енерджайзери» | І | Олійник Аліна, 11-А Скляр Марія, 11-Б Розова Вікторія, 11-Б Меретін Анастасія, 11-Б Романовська Дар’я, 10-А | Ширяй Ю. В. |
Міський етап Всеукраїнських змагань на приз клубу «Шкіряний м’яч» | |||
Назва команди | Результат | Прізвища учасників | Прізвище керівника |
Команда 5-6 класів | І | Романюк Кирило, 4-Б Пишняк Сергій, 4-Б Школьний Соломон, 3-Б Сукач Артем, 6-В Косаренко Єгор, 6-А Стець Максим, 6-Б Розовий Євген, 6-Б Жила Даніїл, 4-Б Півчук Владислав, 5-А Музика Назар, 4-В Сініцин Дмитро, 5-Б | Дудчак С. С. |
Міський етап фестивалю шкільного футболу «Футбольні надії Київщини» | |||
Команда 3-4 класів | І | Музика Назарій, 4-В Романюк Кирило, 4-Б Пишняк Сергій, 4-Б Жила Даніїл, 4-Б Ковальов Денис, 4-Б Мазніцький Максим, 4-В Кіріченко Станіслав, 4-А Школьний Соломон, 3-Б Паєта Даніїл, 3-В | Дудчак С. С. |
Міські змагання з легкої атлетики | |||
Загальношкільне | І | Бойко С. В. Дудчак С. С. Мельник Т. І. | |
Стрибки у довжину | І І І І ІІ ІІ ІІІ | Григоренко Анастасія, 8-Б Якубенко Анастасія, 7-А Шевчук Роман, 5-Б Меретін Анастасія, 11-Б Засуха Дмитро, 9-Б Залізний Андрій, 11-Б Музика Олександр, 11-А | Дудчак С. С. Бойко С. В. Бойко С. В. Бойко С. В. Дудчак С. С. Бойко С. В. Бойко С. В. |
Біг на 60 м | І І І І ІІ ІІІ | Дідик Денис, 9-А Фролова Альона, 9-А Білоус Вікторія, 7-Г Шевчук Роман, 5-Б Григоренко Анастасія, 8-Б Якубенко Анастасія, 7-А | Мельник Т. І. Мельник Т. І. Бойко С. В. Бойко С. В. Дудчак С. С. Бойко С. В. |
Біг на 100 м | І І | Меретін Анастасія, 11-Б Музика Олександр, 11-А | Бойко С. В. Бойко С. В. |
Метання м’яча | І І І ІІ ІІ ІІІ ІІІ | Антонов Денис, 11-Б Ахтонський Валентин, 7-Г Білоус Вікторія, 7-Г Стасюк Олексій, 7-Г Ніцун Зоряна, 7-Г Коваленко Руслана, 9-А Скляр Марія, 11-Б | Бойко С. В. Бойко С. В. Бойко С. В. Бойко С. В. Бойко С. В. Мельник Т. І. Бойко С. В. |
Результати участі учнів школи у спортивних заходах
2016/2017 н. р.
Спортивний захід | Результат | Прізвища учасників | Прізвище учителя |
Легкоатлетична естафета, присвячена Дню Перемоги | ІІІ місце | Меретін Анастасія, 10-Б клас Пухляк Марія, 9-А клас Олійник Олександра, 11 клас Степанеко Юлія, 11 клас Байдак Віталій, 11 клас Антонов Денис, 10-Б клас Русаков Віталій, 11 клас Григоренко Даніїл, 11 клас Залізний Андрій, 10-Б клас | Бойко С. В. |
Спортивний захід | Результат | Прізвища учасників |
Міські змагання з волейболу серед дівчат | І місце | Василенко Таїсія Летко Аліна Мелешко Анастасія Меретін Анастасія Олійник Олександра Пруднікова Олена Пухляк Марія Скляр Марія Шевченко Вікторія Яловенко Анастасія |
Спортивний захід | Результат | Прізвища учасників | Прізвище учителя |
Міські змагання з баскетболу серед юнаків | І місце | Григоренко Даніїл, 11 клас Щербаченко Владислав, 11 клас Урбанович Володимир, 11 клас Залізний Андрій, 10-Б клас Журавльов Роман, 10-Б клас Дерев’янко Валентин, 10-А клас Дерюгін Єгор, 10-А клас Галич Назар, 9-Б клас | Бойко С. В. |
Міські змагання з баскетболу серед дівчат | І місце | Радіонову Анну, 11 клас Олійник Олександру, 11 клас Степанеко Юлію, 11 клас Василенко Таїсію, 11 клас Пухляк Марію, 9-А клас Ніцун Зоряну, 6-Г клас | Бойко С. В. |
Міські змагання з волейболу серед юнаків | І місце | Григоренко Даніїл, 11 клас Байдак Віталій, 11 клас Марущак Денис, 11 клас Стасюк Валерій, 11 клас Ополончик Владислав, 11 клас Нем’янченко Олександр, 11 клас | Бойко С. В. |
Першість області з футзалу. (м. Обухів) Юнаки 2004-2005 р. н. | І місце | Залізний Євген, 7-Г клас Ковальчук Дмитро, 7-Г клас Дудчик Ярослав, 7-Г клас Козачок Владислав, 7-Г клас Недоступ Євген, 7-Г клас Шовтенко Володимир, 7-Г клас Пасічнюк-Щавінський Ілля, 7-Г клас Коронівський Артем, 7-А клас Коронівський Євген, 7-А клас Збірна ДЮСШ | Дудчак С. С. |
Футбольні надії
Спортивний захід | Результат | Прізвища учасників | Прізвище учителя |
Міський етап фестивалю шкільного футболу «Футбольні надії Київщини» | Команда 3-4 класів І місце | Музика Назарій Романюк Кирило Пишняк Сергій Сініцин Дмитро Кіріченко Станіслав Громовенко Рустам Школьний Соломон Півчук Владислав Пасічнюк-Щавінський Павло | Дудчак С. С. |
Команда 1-2 класів ІІ місце | Самсонідзе Валерій Паєта Даніїл Школьний Соломон Музика Максим Шемберко Арсеній Коліда Елемир Леонов Даніїл | Дудчак С. С. |
Спортивний захід | Результат | Прізвища учасників | Прізвище учителя |
Міський етап Всеукраїнських змагань на приз клубу «Шкіряний м’яч» | І місце | Залізний Євген, 7-Г клас Дудчик Ярослав, 7-Г клас Козачок Владислав, 7-Г клас Недоступ Євген, 7-Г клас Чернецький Дмитро, 7-Г клас Осипчук Олександр, 7-Г клас Шовтенко Володимир, 7-Г клас Пасічнюк-Щавінський Ілля, 7-Г клас Коронівський Артем, 7-А клас Кукліс Богдан, 7-А клас Майструк Володимир, 6-Г клас | Дудчак С. С. |
Результати участі учнів школи у спортивних заходах 2015/2016 н. р.
Спортивний захід | Місце | Прізвище учителя |
Легкоатлетична естафета до Дня місця | І | Бойко С. В. |
Міський етап фестивалю шкільного футболу "Футбольні надії Київщини" | І | Дудчак С. С. |
Обласний етап фестивалю з футболу "Футбольні надії Київщини" | ІІ | Дудчак С. С. |
Міські змагання з баскетболу серед юнаків | І | Бойко С. В. |
Міські змагання з баскетболу серед дівчат | І | Бойко С. В. |
Міські змагання з легкої атлетики | І | Бойко С. В. |
Міські змагання з волейболу серед юнаків | І | Бойко С. В. |
Міські змагання з волейболу серед дівчат | І | Бойко С. В. |
Зональні (обласні) змагання з волейболу серед дівчат | ІІ | Бойко С. В. |
Зональні (обласні) змагання з баскетболу серед юнаків | ІІ | Бойко С. В. |
Зональні (обласні) змагання з баскетболу серед дівчат | ІІ | Бойко С. В. |
Всеукраїнські змагання з футболу "Шкіряний м'яч" | І | Дудчак С. С. |
Коментарi